4 Boyutlu Öğrenci Koçluğu

4 Boyutlu Öğrenci Koçluğu

4 Boyutlu Öğrenci Koçluğu Nedir?

Çocuklarımızın gelişimi ve başarısı için, farklı konularda, farklı uzmanlar ile görüşmesi daha sağlıklı olmaktadır. Bunun için, haftada bir aldığınız Öğrenci Koçluğuna ilaveten, ayda birer kere 3 farklı uzmanımızla daha görüşmesini sağlıyoruz. Bu sayede, öğrencinizin, başarısı, mutluluğu ve kariyeri için 4 boyutlu bir çalışmayı gerçekleştirmiş oluruz. Bu sayede çocuğunuz potansiyelini tam anlamıyla gösterme fırsatı bulur.

4 Boyutlu Öğrenci Koçluğunun içeriği nedir?

Haftada bir Öğrenci Koçluğu standart olarak, hizmet süresince devam edecektir.

Ayda bir Kariyer koçluğu

Ayda bir Mentör seansı

Ayda bir Danışmanlık seansı

4 Boyutlu Öğrenci Koçluğu sistemi nasıl işliyor?

Öğrencinizin sürekli bir Öğrenci Koçu oluyor. Öğrenci Koçu, hizmetin omurgasını oluşturuyor.  Öğrenci ile haftada bir seanslar yaparak, başarılı olmasına yardımcı oluyor.

Kariyer koçluğu görüşmesinde, Kariyer Koçu, Öğrencinin doğru tercihler yapması ile ilgili çalışıyor.

Mentör seansında, önceden Öğrencinin hedeflerine ulaşmış bir uzmanımız ile çalışıyor.

Danışmanlık seansında ise, Öğrenci koçunun, gerekli gördüğü danışmanlık hizmetlerinden birini alıyor. (Stres yönetimi, zaman yönetimi, hedef yönetimi, fobiler, kaygılar vs.)

Öğrenci koçu, bu süreçte, bütün uzmanları ayarlayacak ve onlar ile görüşerek, geri bildirimler alacak ve ay sonunda aile bireylerinden birisi ya da bir kaçı ile birlikte değerlendirme oturumu yapacak.

Bu sayede Öğrenciniz 4 farklı uzman ile gerekli bütün alanlarda çalışmış  ve potansiyelini gösterme yolunda ilerlerken, siz de çocuğunuzun durumu ve gelişimi hakkında hem yazılı hem de sözlü bilgi almış olacaksınız. Varsa sorularınız ilk ağızdan bu soruların cevaplarını alacaksınız.

4 Boyutlu Öğrenci Koçluğu hizmeti alabileceğiniz uzmanlarımız:

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 

Yönetici administrator

Bir cevap yazın

})