Bloğum

Blog sayfam

http://www.oznuryilmazberk

Profil

İsim

Öznur Yılmaz Berk

Özgeçmiş

 

 

Profesyonel iş yaşamına, turizm sektöründe yöneticiyken, evlilik nedeni ile veda etmiş, daha sonra her zaman yaşamı ve insanı merak ederek çıktığı keşif yolculuğunda enerjilerle tanışmış, bu konu üzerinde çeşitli ve kapsamlı eğitimler aldıktan sonra Koçluk kavramı ile tanışarak, önce koçluğun tüm süreçlerini kendisi ile çalışıp, 2010 -2012 döneminde Livcon Akademi’nin Eğitimcinin Eğitimi (Trainer’s Trainer) diploma programını tamamlamış ve Yaşam Koçu olarak çalışmalarına başlamıştır.

“Profesyonel Koç” olarak, Bireysel , Öğrenci & Kariyer, Aile İlişkileri gibi Kişisel Gelişim alanlarında koçluk ve eğitmenlik yapmaktadır.

Reiki Master, EFT (Emotional Freedom Technics), NLP (Neuro Linguistic Program) “Master” derecelerine sahiptir. Petek Kitamura ve İnci ERKİN bu konuda çalıştığı hocalarıdır.

2013 yılında başladığı Psikoterapi eğitiminde İngiliz Psikoterapist ve eğitmen Robert Smith’den disiplinler arası kuramların eğitimini almıştır. Çözüm Odaklı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Gestalt Terapi, Bilişsel Terapi alanlarında katıldığı programları yine ROBERT Smith süpervizyonu altında tamamlayarak uzmanlaşmıştır.

Doç. Dr.Ceylan Daş liderliğinde  Gestalt Terapi derneği eğitimlerine katılmış, Gestalt terapi yaklaşımını koçluk bakışı içine dahil etmiştir. 2016 yılında House Of Human Eğitim Danışmanlık’dan AC onaylı Koçluk eğitimi almış tekrar bilgilerini yenilemiştir.

Ayrıca holistik yaklaşımı ile Beden Dili Diksiyon , Nefes eğitimini değerli hocalardan alarak çalışmalarına daima gelişime açık bütünsel bir bakış açısına sahip bir koç olarak devam eder.

Halen eşiyle birlikte Kosgeb girişimcilik desteği alarak kurduğu (2014 )NAR KENDİN OL GELİŞİM ATÖLYESİ’nde koçluk çalışmalarına devam etmektedir. “NAR ATÖLYE” bünyesinde, 7 den 77’ye yaş gruplarına sunduğu bütünsel hizmet ile mandala terapi ,sanat, beden dili drama, yazı, felsefe , fotoğraf atölyelerinin de mimarıdır. Bireysel koçluk çalışmalarının yanında  kurumlara ve çalışanlarına ”İyi yaşa  kendin ol” seminer ve konuşmaları yapmaktadır.

“NAR ATÖLYE” bünyesindeki profesyonel kapsamdaki faaliyetlerinin yanında çeşitli platformlarda gönüllü olarak da yer alarak, çalışmalarda bulunmaktadır. Bu nitelikteki faaliyetleri arasında AÇEV “Eğitimde ve Toplumsal Katılımda Cinsiyet Eşitliğinin Sağlanması” Projesi, Kadıköy Belediyesi Gençlik Yaz Kampı, Secret Cv ile ‘’Geleceğim Geliyorum’’ Projesi, 2012 Kariyer İst ve KPD ortaklığı ile ‘’Koç Bakışı ile Geleceğin Liderleri’’ Projesi önde gelenler arasındadır. 2016 ICF ile Gençlerle elele projesinde yer almıştır.

Yaklaşık 1000 saatin üzerinde koçluk yapmış bunun yanında Temel Koçluk ve Nlp eğitimleri vermeye devam etmektedir..

ICF ve AC üyesi koçtur.

 

Hizmetlerim

Yaşam Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Eğitim (Öğrenci) Koçluğu, Kariyer Koçluğu, NLP Uzmanlığı

Koçluk yaptığınız program ve uygulamalar

Skype, Hangouts, Whatsapp

Çalışma Saatlerim

Hafta içi Pazartesi -Perşembe    saat: 09.00-22.00

Hafta sonu sabah Cumartesi – Pazar saat: 10.00 – 12.00

Aldığım eğitimler

CERTİFİED COACH

LİFE COACHİNG

TRAINERS TRANINIG

NLP MASTER

PSİKOLOJİ DİPLOMA PROGRAMI

NEFES

REİKİ

EFT

BEDEN DİLİ

 

Her hakkı saklıdır.
})