Profil

İsim

Süleyman Akay

Özgeçmiş

1970 yılında Konya’da Doğdum. Memur bir babanın çocuğuyum. Bu sayede Anadolu’da küçük ilçelerde harika insanlarla yaşama fırsatı buldum. Üniversite eğitimim sonrası 8 yıl ticari gemilerde çalıştım. Kaptanlık yaptığım yıllarda gezdiğim ülkelerde, değişik kültürleri ve davranışları analiz etme şansına sahip oldum.

2002 Yılında Kaptanlık Mesleğimi bıraktım ve öncelikle kendimde gördüğüm birçok eksiklikleri giderebilmek adına kişisel gelişim eğitimleri almaya başladım. NLP ile başlayan serüvenim, sonrasında Koçluk, Hipnoz, Kuantum ile devam etti ve hala bir taraftan devam etmektedir.

Sadece kendimdeki eksiklikleri gidermek için başladığım kişisel gelişim eğitimleri sırasında, sanırım farklı kültürleri ve davranışları tanımam ve iyi analiz yeteneğim sayesinde sivrildim ve profesyonel olarak yapmaya karar verdim.

Rahmetli Sakıp Sabancı’dan duyduğum “Ya yaptığın işi seveceksin, ya da sevdiğin işi yapacaksın” sözü benim beylik sözümdür. Bu sözü o kadar benimsemiş olmalıyım ki, yaptığım her işi aşk ile yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Her gün en az 10-12 saatim iş ile geçse de, ben hiç çalışmamış, eğlenmiş gibi hissediyorum.

Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmemden dolayı, 2011 senesinde Kişisel Gelişim Online’yi kurdum. O yıllarda bütün meslektaşlarım, online eğitimlerin mümkün olmadığını, söylediler durdular. Ben bildiğimi okudum. Webinar eğitimlerinin ve video üzerinden eğitimlerin, birçok sebepten dolayı, yetersiz olduğunu anlayarak, video konferans kullanarak, tam bir sınıf eğitimleri vererek, 30 dan fazla ülkede binlerce kişiye ulaşma şansımız oldu.

Geçen yıllarda, hizmet verdiğimiz bir çok kurumun, almış oldukları kurum içi eğitimlerin hedeflerine ulaşmakta yeterli olmadığını görerek, farklı bir hale getirmeye karar verdik. Bu eğitimleri, Koçluk NLP, Kuantum ve Hipnoz gibi Kişisel gelişim teknikleri ile destekleyerek özel eğitimler yarattık. Bu eğitimler sayesinde, insanlar sıkılmadan, eğlenerek bilinçaltı öğrenmeler gerçekleştirip, işlediğimiz konuları hayatlarına geçirebilmektedirler.

10 yıldan fazla sürekli olarak sürdürdüğüm, kişisel gelişim eğitimleri sayesinde, binlerce kişiyle yakın temasta oldum. 2013 yılında yurt dışında Politika danışmanlığı Yüksek lisansı yaptım. Yuvarlak bir hesapla, 10.000 saatin üzerinde profesyonel koçluk deneyimi yaşadım.

Etkin bir şekilde kullandığım koçluk yöntemleriyle çok kısa sürede farkındalık kazanmanızı ve ilerlemenizi sağlayabilirim.

Hizmetlerim

Yaşam Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Eğitim (Öğrenci) Koçluğu, Kuantum Koçluğu, Kariyer Koçluğu, İşletme Koçluğu, NLP Uzmanlığı

Koçluk yaptığınız program ve uygulamalar

Skype, Hangouts, FaceTime, Telefon, Whatsapp, Facebook, Viber, Tango

Çalışma Saatlerim

Hafta içi 09:00-24:00 (Randevu alınmalıdır.)

Hizmet alma linki

http://www.kocrehberi.com/magaza/suleyman-akaydan-kocluk-hizmeti

Her hakkı saklıdır.
})