Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Tek seans Koçluk Nedir?

Tek seans Koçuk yada danışmanlık hizmeti, ortalama 45 dakika sürmektedir.

 

Aylık Koçluk Hizmeti Nedir?

Aylık Koçluk hizmeti, tavsiye ettiğimiz koçluk hizmetidir. Standart uygulamamız, her hafta, haftanın belirli bir gününde, belirlenen saatte yapılan koçluk hizmetidir. Hizmet sürecinde, seanslar arası haftada en az 2 kere farklı iletişim kanallarından (telefon, mail vb)  iletişim sürdürülmektedir. Aylık Koçluk hizmeti bir ayı kapsadığından başlangıç ile bitiş toplamda 5 seans anlamına gelmektedir.

 

Nasıl Hizmet Alacağım?

Buraya tıklayarak adım adım, nasıl hizmet alacağınızı görebilirsiniz.

 

Online koçluk sağlıklı olur mu?

Son yıllarda internet ve mobil teknolojinin yaygınlaşmasıyla, Online koçluk oldukça popüler bir hizmet haline gelmiştir. Dünyada Koçluğun ileri seviyede olduğu ülkelerde, Koçluk hizmetinin %60’dan fazlası online olarak yapılmaktadır. Biz millet olarak teknolojiye daha kolay adapte olduğumuzdan, bu oran bizde kısa zamanda, diğer ülkeleri geçecektir.

Öte yandan Bizim online koçluk deneyimimiz 10.000 saatin üzerindedir. Hiç online seans almayan arkadaşlarımız bile en fazla bir kaç dakikalık, öğrenme zamanından sonra, sorunsuz bir şekilde kullanmaya başardılar. Nasıl kullanacağınız ile ilgili tüm sorularınızın cevabı, size canlı destek operatörlerimiz tarafından verilecektir.

Online koçluğun konforunu yaşadıktan sonra, yüz yüze koçluktan çok daha etkin olduğunu anlayacaksınız.

Yönetici administrator

Bir cevap yazın

})