Sistem nasıl çalışıyor?

Sistem nasıl çalışıyor?

Koç Rehberi, Hem danışanın hem de Uzmanın iş yükünü azaltmak ve çok daha uygun bir zamanda, daha uygun bir maliyetle, daha profesyonelce hizmet almak ve vermek için kurgulanmıştır.  Aşağıdaki adımları izleyerek, dünyanın en rahat ve konforlu hizmetine ulaşabilecek ve hedeflerinize ulaşabileceksiniz.

1. Adım Uzman Seçimi

Danışan olarak en zorlanacağınız konu bu olsa gerek :) Zira yüzlerce uzman içinden, bir tanesini seçmeniz gerekiyor.

(Dilerseniz, canlı destek operatörlerimiz, ile iletişime geçerek, size en uygun uzmanı bizim bulmamızı isteyebilirsiniz. )

Uzmanınızı seçerken, Profilini, Önceki danışanların yorumlarını ve oylarını dikkate almanızı ve koçluk için kullandığı platformları (Skype, Hangouts, Viber, Facetime vb) öneririz. 

2. Adım Zaman Tercihi

Seçmiş olduğumuz uzmanımızın, uygun olduğu zamanlar içinden, size uygun olanını seçiniz. (Bu koçluk hizmeti alacağınız zaman dilimidir. Başlangıçta doğru zamanı seçmeniz önemlidir.)

3. Adım Ödeme

Seçmiş olduğunuz uzmanı, koçluk alacağınız zamanı belirledikten sonra, satınalma ve ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme yaptıktan sonra, mail ve SMS ile Uzmanımızın iletişim bilgileri size, Sizin iletişim bilgileriniz, uzmanımıza ulaştırılacaktır. ulaştırılacaktır. Seçmiş olduğunuz, hizmet zamanına bir saat kala, Hem uzmanımıza, hem size, hatırlatma SMS i göndereceğiz.

4. Adım Seans Hizmeti Alımı

Seçmiş olduğunuz, uzmanımız ile, ayırtmış olduğunuz zamanda, belirlediğiniz uygulama üzerinden hizmetinizi alacaksınız.

5. Adım Seans Değerlendirme ve Yorum

Seans sonrasında, size gönderilen maile tıklayarak, almış olduğunuz hizmeti puanla ve yorumla değerlendireceksiniz.

Bu değerlendirme, sizden sonra hizmet almak isteyenler için hayati önemde olup, bizim de işimizi her seferinde daha iyi yapabilmemiz için kaynak olacaktır.

 

UNUTMAYIN!

Koçluk sizi hedeflerinize ulaştıran emsalsiz bir meslektir. Koç Rehberi’nin bütün operasyonu, sizlere bulunduğunuz yerden daha iyi hizmete ulaşmanız, hayatınızı kolaylaştırmak ve farkındalığınızı artırmak için yürütülmektedir. Takıldığınız her aşamada, canlı destek operatörümüzden destek almaktan, bizi aramaktan çekinmeyin.

Yönetici administrator

Bir cevap yazın

})