Vizyonumuz & Misyonumuz

Öngörümüz (Vizyonumuz):

Gelişen teknoloji ile her geçen gün, uzaktan görüntülü ve sesli iletişim kolaylaşmakta, görüntü kalitesi artmakta ve daha az sorun yaşanmaktadır. Hal böyle olunca, internet her geçen gün hayatımızda daha fazla yer edinmektedir.

İnternet aslında çağımızın dönüşüm aracıdır. Ticaretten, eğitime, ulaşıma, tarıma aklınıza gelen her alanda bir dönüşüme yardımcı olmaktadır. İnternet sayesinde, bir çok aracıyı ortadan kaldırarak, hizmeti kaynağından, satın almaya başladık. Aracılar ortadan kalktığından, hizmet maliyeti düşmekte, kalitesi artmaktadır.

Koç Rehberi, hayatımızın her alanındaki internet dönüşümünü, Kişisel Gelişime uyarlayarak, kaynağından, esnek zaman diliminde, dilediğiniz her yerde en iyi hizmeti almanıza yardımcı olmak için kurulmuştur.

Bu sayede, hizmet kalitesi yükselecek, hizmete ödenen bedel düşecek ve bu emsalsiz hizmete, dileyen herkes ulaşabilecektir.

 

Görevimiz (Misyonumuz):

Dileyen herkesin, bütçesine göre belirlediği, uzmandan koçluk hizmetini alması ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak. Uzmanın, hizmet vermesini, Danışanın hizmet almasını kolaylaştırıcı hizmetler vermek ve Sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine rehberlik etmektir.

0 Yorum yapıldı "Vizyonumuz & Misyonumuz"

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Her hakkı saklıdır.
})